У Львові затвердили стратегію розвитку медицини

четвер, 4 листопада 2021 р. о 12:03

Депутати погодили стратегію розвитку медицини у місті, яка розроблена до 2024 року.

Сьогодні, 4 листопада, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили стратегії розвитку медицини на території Львівської міської територіальної громади. "За" проголосували 56 депутатів.

Як наголосив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, йдеться про стратегічні цілі розвитку трьох львівських територіальних медичних об’єднань (Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги, Лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги та Львівське територіальне медичне об’єднання акушерства та гінекології) за профілем – невідкладної, планової допомоги та акушерства й гінекології.

Стратегія розроблена до 2024 року.

Спільно було обрано 10 показників, які будуть виміром цієї стратегії і які необхідно покращити. Це смертність, народжуваність, онкологічні недуги, недуги серцево-судинної системи, органів дихання і травлення, профілактика захворювань, зокрема вакцинації, покращення управлінської та фінансової моделей, а також впровадження системи якості надання медичних послуг" – наголосив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, у червні депутати міськради прийняли концепцію розвитку галузі охорони здоров’я на території Львівської міської територіальної громади, що передбачає злиття львівських лікарень у три територіальні медичні об’єднання. А на початку липня депутати міськради прийняли ухвалу про статут і положення цих ТМО.

Крім цього, на початку жовтня, у рамках реформи медицини, у місті створили гарячу медичну лінію.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024