Укренерго встановив Львівщині ліміт споживання електроенергії на 27 січня

пʼятниця, 27 січня 2023 р. о 09:39
Укренерго встановив Львівщині ліміт споживання електроенергії на 27 січня
знеструмлення

Через ліміт споживання електроенергії для області на рівні у 50% ймовірне вимкнення світла у час "можливих відключень".

Про це повідомляє "Львівобленерго" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 27 січня, на території Львівської області енергетики застосовують графік погодинних вимкнень електроенергії, однак через ліміт споживання для області на рівні у 50% ймовірна відсутність світла у час "можливих відключень".

"У п'ятницю НЕК "Укренерго" встановило ліміт споживання для Львівщини на кожну годину доби окремо, від 445 мегаватів мінімально вночі до 532 мегават максимально вдень. Цей обсяг покриває орієнтовно половину потреб споживачів Львові та області. У зв'язку з цим на Львівщині продовжує діяти графік погодинних відключень, крім помаранчевих у вимкненнях будуть задіяні білі клітинки графіку ("Можливі відключення")" – йдеться в повідомленні.

У "Львівобленерго" наголосили, що ліміт для кожної області визначає НЕК "Укренерго" у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію, та зважаючи на загальну ситуацію в енергосистемі України.

Енергетики закликають всіх споживачів раціонально користуватись електроенергією, щоб зменшити час та обсяг відключень.

Нагадаємо, з 2 грудня 2022 року на території Львівської області впровадили графік подачі електроенергії, який передбачає подачу світла лише 8 годин на добу.

Також з 20 січня у телеграм-каналах поширилася неправдива інформація про оновлення графіків відключення електроенергії на Львівщині та нові правила відключень, які триватимуть по 6 годин на добу. У "Львівобленерго" перелічили ці групи.

На Львівщині 31 січня світло не вимикатимуть – енергетики проведуть заміри максимального споживання електроенергії.

Додамо, 26 січня російські окупанти випустили по Україні 55 крилатих ракет. Постраждали об’єкти енергетичної інфраструктури в Київській, Вінницькій та Одеській областях.

Перед цим Росія здійснила масовану ракетну атаку по Україні 14 січня. Тоді ракети влучили в об'єкт інфраструктури на Львівщині.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024