В Україні заборонили ходити вулицями без паспорта та групою більше, ніж двоє

пʼятниця, 3 квітня 2020 р. о 14:05
В Україні заборонили ходити вулицями без паспорта та групою більше, ніж двоє
коронавірус

Уряд з 6 квітня заборонив перебувати в громадських місцях без маски і документів.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Сьогодні, на своєму засіданні Кабінет міністрів України заборонив з 6 квітня перебування у громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.

Як заявив прем'єр-мініст Денис Шмигаль, жорсткі обмеження – тенденція, до якої дедалі частіше вдаються держави по всьому світу.

"Ми йдемо м’якшим сценарієм в контексті розвитку епідемії. Проте це не означає, що ми не маємо діяти жорстко. Уряд України також запроваджує нові обмеження, щоби убезпечити громадян від COVID-19 та врятувати якнайбільше життів", – зазначив Шмагаль.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Львівщині зафіксували 13 випадків зараження коронавірусом. У МОЗ затвердили новий алгоритм надання медичної допомоги хворим на коронавірус.

Також на час карантину в Україні заборонили відвідувати парки і ходити у магазини без маски.

Додамо, 25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин в Україні до 24 квітня, а також ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. З 24 березня на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024