Зі Львова щодня вивозять 80 тонн сміття у міста області

вівторок, 30 травня 2017 р. о 15:38

На полігони міст області, які погодилися приймати львівське сміття, щодня вивозять 80 тонн відходів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як наголосив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, щодня з міста потрібно вивозити 500-600 тонн сміття, однак у межах меморандуму вивозять 80 тонн.

"Перевізники склали карти перенакопичень і в межах можливості вивозять відходи. Меморандумом було анонсовано 580 тонн, потім кількість відходів зменшили до 510 тонн, зараз маємо договори на 80 тонн на добу", – заявив Сергій Бабак.

Також він додав, що за рішенням надзвичайної комісії Франківської районної адміністрації, через місяць буде розірвана угода і оголошено конкурс на нових перевізників.

Конкурс на вивезення сміття з Франківського району у березні виграли ТзОВ "СпецавтотрансЛьвів" та ТОВ "AVE Львів2, а також діючою залишається угода з ЛКП "Львівспецкомунтранс".

Нагадаємо, Червоноградська міська рада підписала зі Львовом угоду, згідно з якою щодня прийматиме 10 тонн сміття на свій полігон. А 10 травня Львівська міськрада виділила 500 тис грн Миколаєву за захоронення ТПВ.

Також 19 травня Жидачів погодився приймати 40 тонн львівського сміття в тиждень.

Мітки: Львівська міська рада, львівське сміття, Сергій Бабак

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024