Новини

Львівська міськрада

Міжнародний день музеїв відзначать у Львові

Міжнародний день музеїв відзначать у Львові

interes.lviv.ua

Міжнародний день музеїв відзначать у Львові

Четвер, 10 травня 2012, 15:08

У Львові у Національному музеї ім. Андрея Шептицького, в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв, відбудеться ряд культурно-мистецьких подій. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

17 травня о 16.00 год. відбудеться урочисте відкриття виставки творів французьких художників-імпресіоністів «Нормандія в живописі», міжнародний проект, присвячений чемпіонату світу з футболу «Євро-2012», – повідомили у відділі промоції міста.

18 травня з 19.00 до 23.00 год. проходитиме Музично-мистецька акція «Ніч в музеї», у рамках якої відбудеться огляд постійних експозицій НМЛ «Українського мистецтва кінця ХІІ – початку ХХ ст.» та виставки «Нормандія в живописі». А з 20.00 год. у постійній експозиції НМЛ «Український давній портрет ХVІІІ – ХІХ ст.» та «Український живопис ХІХ ст.» - виставка «Модний салон ХІХ століття» (з приватної колекції Марини Іванової (м.Київ). На тлі виставки: сеанс малювання портрета (за участю львівського художника О. Войтовича).

Крім того, о 19.00 стартує акція під гаслом «Порятуймо пам'ятки мистецтва». До уваги глядачів запропонують 5 унікальних творів із фондових збірок НМЛ, що потребують проведення повного комплексу консерваційно-реставраційних заходів (історико-мистецтвознавча довідка, розгляд проблем і завдань реставрації, збір коштів на реставрацію). О 22.00 відбудеться цикл міні-вистав театру тіні та світла «Див» (режисер-постановник Д.Альошина). Протягом усього вечора відвідувачі зможуть насолоджуватись роковими композиціями та творами світової музичної класики у виконанні струнного квартету «Фенікс».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.