Новини

Інфраструктура

У Львові до кінця літа планують відремонтувати Пекарську

У Львові до кінця літа планують відремонтувати Пекарську

autorambler.ru

У Львові до кінця літа планують відремонтувати Пекарську

Понеділок, 10 червня 2013, 17:13

З 22 травня триває ремонт вул. Пекарської на ділянці від вул. Туган-Барановського до вул. Чехова. Закінчити ремонт планують до 31 серпня.

 

Як повідомляє прес-служба Львівська міськради, у місті виконується весь комплекс робіт з заміни інженерних мереж (водопровідних та каналізаційних мереж, газо- та електромереж), влаштуванню дорожньої основи та бруківки, заміна тротуарної плитки. Водоканал та Львівгаз виконують своїми силами заміну аварійних ділянок інженерних мереж, також прокладають резервні футляри для електромереж.

Ремонтні бригади Львівводоканалу замінюють водопровідні вводи до 25 будинків, каналізаційні випуски, ринви, встановлюють дощоприймачі.

«Останній раз ця вулиця в швидкому темпі ремонтувалася до Олімпіади у 1980 році. Але тоді міняли тільки дорожнє полотно, інженерію не міняли. Мережі водоканал робить власним коштом, це орієнтовно 800 тис. грн. Ми запланували закінчити роботи вкінці серпня, але враховуючи, що водоканал випереджає графіки, спробуємо виконати всі роботи по початку серпня і відкрити цю ділянку. Щодо наступної ділянки від вул.Тершаковців до Личаківського цвинтаря – подивимось по  ситуації з фінансами. Бо підрядник готовий працювати, але чи ми будемо мати достатньо коштів, щоб все оплатити», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Роботи виконує ТзОВ «Західбуденергозбереження». Вартість – понад 1,8 млн грн.

Нагадаємо, минулого року вул Пекарську відремонтували на ділянці від вул.І.Франка до вул. Туган-Барановського.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.