Новини

Новини

У Львові обговорили підсумки роботи Національного форуму міст-партнерів

У Львові обговорили підсумки роботи Національного форуму міст-партнерів

slg-coe.org.ua

У Львові обговорили підсумки роботи Національного форуму міст-партнерів

Четвер, 11 липня 2013, 16:35

Сьогодні, 11 липня, більше 70 учасників щорічного засідання Національного форуму міст-партнерів ( НФМП) проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» взяли участь в обговоренні перспективи проведення реформи місцевого самоврядування, та досягнення сталого розвитку у містах. 

Про це повідомляє кореспондент Варіантів

За словами  учасниці форуму, керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марини Ставнійчук,  відзначається позитивна динаміка проведеної роботи.

«Що стосується концепції розвитку місцевого самоврядування в Україні, то ми сподіваємося на найближче підписання Президентом України указу, яким буде підтверджено відповідні концепції», - заявила Ставнійчук.

Зокрема, йдеться про підготовку документу системного, комплексного змісту у вигяляді концепції реформи місцевого самоврядування, які обговорили на засіданні Ради Регіонів ще у березні цього року.

Водночас створення реформи місцевого самоврядування, не є ініціативою чиновників,  а сформована відповідно до потреб у досягненні  ефективності діяльності територіальних громад.

Як відзначила Ставнійчук, на засіданні Національного форуму міст-партнерів вдалося  підвести підсумки програми муніципального та сталого розвитку територіальних громад.

«Сьогодні ми можемо говорити про загальні підходи, підходи на рівні конституційної реформи місцевого самоврядування, почали говорити про проблеми кращих практик, в тому числі й електронного врядування в системі місцевого самоврядування, а також електронних форм співпраці між членами територіальних груп», - додала учасниця форуму.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.