Новини

Новини

У Львові тарифи на обслуговування ліфтів зростуть на 40%

У Львові тарифи на обслуговування ліфтів зростуть на 40%

vidomosti-ua.com

У Львові тарифи на обслуговування ліфтів зростуть на 40%

Четвер, 29 серпня 2013, 14:50

Львівське комунальне підприємство "Львівсвітло", що обслуговує 957 ліфтів у Франківському, Шевченківському та частково у Залізничному і Личаківському районах міста, підвищить тарифи для обслуговування ліфтів на 40%.

Про це повідомила на брифінгу директор ЛКП "Львівсвітло" Марина Строєва, інформує кореспондент Варіантів.

 «Тарифи на обслуговування ліфтів зростуть, і будуть формуватися на основі середньостатистичної зарплати мешканців будинку та цін на електропостачання. Орієнтовно вартість обслуговування ліфтів підприємством "Львівсвітло" зросте на 40%», - розповіла Строєва.

За її словами ліфти в місті перебувають в жахливому стані, і на їх ремонт йдуть значні кошти. Зокрема, на відремонтований ліфт в будинку по вул. В. Великого, 63 витратили 9700 грн.

Як повідомив на брифінгу мер міста Андрій Садовий, місто не впливає на встановлення тарифів, відтак точну ціну на обслуговування ліфтів визначить державна інспекція.

Мер зазначив, що окрім «Львівсвітла» інші комунальні підприємства також планують підвищити тарифи на обслуговування ліфтів міста.

Нагадаємо, про те, що тарифи зростуть, стало відомо ще 15 серпня, з моменту передачі половини ліфтів міста на обслуговування ЛКП «Львівсвітло». 

Нагадаємо, з 15 серпня половину ліфтів міста замість приватних підприємців обслуговує Львівське комунальне підприємство "Львівсвітло".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.