Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська міськрада

Із 28 травня проспект Свободи у Львові закриють для руху транспорту

Із 28 травня проспект Свободи у Львові закриють для руху транспорту

http://www.segodnya.ua

Вівторок, 22 травня 2012, 09:37

Із 28 травня проспект Свободи у Львові закриють для руху транспорту

З наступного понеділка, із 28 травня, просп. Свободи перекриють для руху транспорту у зв'язку з початком монтажу офіційної фан-зони у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Рух автотранспорту на пр. Свободи у межах перетинів з вул. Лесі Українки, з вул. Фурманською, з вул. П. Дорошенка та з вул. П. Беринди, а також на вул. Вірменській на ділянці від пр. Свободи до вул. Театральної буде перекрито з 06:00 28 травня до 5 липня 2012 року.

Нагадаємо, офіційна фан-зона Львова – це спільний проект приймаючого міста Львів та УЄФА. Екрани, розмірами 79,2 кв. м та 23,04 кв. м, а також сцену, зовнішніми розмірами 29 м ширини, 13,5 м глибини та 16 м висоти, для львівської фан-зони надає УЄФА.

Офіційне відкриття фан-зони відбудеться 7 червня. Відтак, фан-зона функціонуватиме з 7 червня до 2 липня включно. Розташовуватиметься вона на просп. Свободи у межах перетинів з вул. Лесі Українки, з вул. Фурманською, з вул. Дорошенка, та з вул. П. Беринди, а також вул. Вірменську на ділянці від просп. Свободи до вул. Театральної, загальною площею 30375 кв.м.

Фан-зона функціонуватиме щоденно з 14.00 год. до 23.59 год.

З 28 травня до 2 липня у місці проведення заходів організатори встановлять тимчасові споруди, об'єкти виносної торгівлі, літні майданчики закладів громадського харчування, тимчасові споруди для проведення інтерактивної розважальної програми тощо.

Для контролю за якісною роботою фан-зони, підтриманням на її території належного рівня безпеки і правопорядку, своєчасного реагування та застосування сил і засобів у разі виникнення надзвичайних ситуацій у приміщенні Львівської середньої школи № 62 організують роботу об'єктового організаційного штабу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.