Новини

Новини

На Львівщині нажилися на паводках у 2008-2009 рр, ? СБУ

На Львівщині нажилися на паводках у 2008-2009 рр, ? СБУ

tsn.ua

Четвер, 12 вересня 2013, 14:47641

На Львівщині нажилися на паводках у 2008-2009 рр, ? СБУ

Служба безпеки України виявила факт завдання збитків у розмірі понад 11млн гривень внаслідок протиправних дій держпідприємства «Львівська обласна дирекція з протипаводкового захисту».

Про це повідомляє прес-центр УСБ України у Львівській області

Враховуючи масштаби  паводку на території 9 районів Львівської області в 2008-2009 роках, Урядом було залучено іноземний кредит під державну гарантію на суму 50 млн. євро на ліквідацію наслідків стихійного лиха.

Виділені державою кошти мали бути переведені на банківський рахунок державного  підприємства  і протягом 2009-2011 років на них нараховувалися б відсотки,  які мали бути направлені на ліквідацію наслідків катастрофічного паводку.

У результаті ревізії Державної фінансової інспекції, здійсненої на підприємстві за ініціативою СБУ, було встановлено що комунальне підприємство внаслідок безпідставних фінансових оборудок  з іноземними коштами, взятими під державну гарантію, завдало бюджету матеріальних збитків на суму понад 11млн гривень.

За даним фактом 4 вересня ц.р. слідчим відділом УСБУ у Львівській області розпочато кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Слідство триває.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.