Новини

Політика

Свободівці привели до міністра аграрної політики голодну козу

Свободівці привели до міністра аграрної політики голодну козу

Свободівці привели до міністра аграрної політики голодну козу

Вівторок, 22 травня 2012, 17:41

Сьогодні, 22 травня, представники ВО «Свобода» провели акцію протесту проти політики уряду в сільськогосподарській галузі під стінами Львівського національного аграрного університету в Дублянах, де відбулася нарада за участі міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка.

Учасники пікету тримали плакати: «Пане Присяжнюк! Де кошти з державних програм для сіл Львівщини?», «Ні» - молочній мафії!», «Де кредити для сільгоспвиробників?», «Ні» - продажу землі сільськогосподарського призначення!», «Досить мучити село!».

Свободівці привели на акцію протесту козу, на якій було написано гасла: «Ні» - молочній мафії!», «Віддам за 3.50», «Голодую!». Коза стала героїнею вистави, показаної учасниками акції протесту. Головними героями дійства також були українські селяни та молочні мафіозі.

«Львівщина є аграрною областю, однак ми є свідками, як село і селян доводять до зубожіння. Ми прийшли спитати міністра Присяжнюка, чому на Львівщину не надійшло жодної копійки з державних аграрних програм, чому нема обіцяних кредитів для сільгоспвиробника, чому уряд лобіює інтереси закупівельників, а не селян? Селянин-одноосібник, який виробляє левову частку сільськогосподарської продукції, сьогодні залишився наодинці зі своїми проблемами і ледве животіє. Ми вимагаємо припинити знищувати українське село», - зазначила голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», депутат обласної ради Ірина Сех.
-
Свободівці передали міністрові аграрної політики та продовольства України Миколі Присяжнюку звернення, в якому вимагають жорсткого контролю за закупівельними цінами на молоко з боку Антимонопольного комітету, запровадження відкритих аукціонів із закупівлі молока у населення та встановлення ринкових цін на молоко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.