Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Більша половина українців не готові до протестів

Більша половина українців не готові до протестів

http://stiho-bum.ru/

Четвер, 5 квітня 2012, 10:04

Більша половина українців не готові до протестів

Серед українців спостерігається послаблення протестних настроїв: 55% громадян не готові відстоювати свої права та інтереси в акціях протесту - дані результатів дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у березні.

Так, відстоювати свої права беручи участь в акціях готові лише 36% українців. До порівняння з квітнем минулого року готових до протестів було 40% .

Ще 10% - не змогли відповісти на питання.

Згідно з дослідженням, найбільше готові до протестів на Заході (54%), значно менше охочих на Півночі (36%), Півдні (33%), в Центрі (32%) України. Ще менше – на Донбасі (28%) та на Сході 24%).

Серед виборців найвища готовність до протестів серед прихильників Свободи (65%), а також Батьківщини (52%), УДАРу (49%) та Фронту змін (48%). Найнижча – Громадянської позиції, Партії регіонів, КПУ та серед «невизначених».

Терміни проведення дослідження: 15 – 26 березня 2012 р.
Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старші
Вибіркова сукупність: 2000 респондентів
Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face)

Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3%, для значень близьких до 5% - не більше 1%

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.