Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

премія

премія

artconnector.com

Середа, 30 жовтня 2013, 15:11

Сілького голову на Дрогобиччині підозрюють у незаконному нарахуванні собі 20 тис грн преміальних

Сільського голову в Дрогобицькому районі підозрюють у незаконному нарахуванні собі майже 20 тисяч гривень премій.

Прокуратурою оголошено йому про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, тобто у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець із 2010 по 2013 роки умисно, всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів заволодів бюджетними коштами.

Зокрема, останній видав низку розпорядженнь про своє преміювання, як сільського голову.

До прикладу, в 2010 році видано розпорядження «Про преміювання працівників апарату сільської ради та її виконавчого комітету до Дня самоврядування» та про своє преміювання, як сільського голову в розмірі 1000,00 грн; аналогічне розпорядження видано в 2011 році, де премія сільського голови становила 1500,00 грн; розпорядження у 2012 «Про преміювання до Дня самоврядування» про своє преміювання в розмірі 2000,00 гривень; крім того відповідно до розпорядження сільського голови в 2010 році «Про надання відпустки сільському голові» йому виплатили матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу, який складає 2328,00 грн., тощо.

В подальшому бухгалтерією на підставі цих розпоряджень посадовцю за вказаний період нараховано та виплачено премії, а також матеріальну допомогу, на загальну суму 19 тис. 812 грн., якими останній заволодів, тим самим спричинивши збитки місцевому бюджету.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.