Новини

Політика

ленін

ленін

maidanua.org

Вівторок, 17 грудня 2013, 17:452917

Львівські комуністи та ліві громадські організації закликали негайно зупинити безчинства учасників "євромайдану" у Києві

Львівські комуністи та ліві громадські організації вимагають від Президента, Верховної Ради, Уряду України негайно зупинити безчинства учасників "євромайдану" та приятгнути їх до відповідальності.

Відповідну заяву видав Круглий стіл представників громадських організацій та партій Львівщини, передає прес-центр Львівського обкому КПУ.

"Розпочатий під слушним приводом євроінтеграції Київський так званий «євромайдан» переріс в організовані погроми і безчинства. Пік їх досяг 08 грудня, коли була знесений пам'ятник Леніну на Бульварі ім. Т.Г. Шевченка в Києві. Вже пролилася кров, сотні людей отримали травми і каліцтва", йдеться у заяві.

Учасники круглого столу вимагають розібрати барикади в центрі Києва, повернути школярів і студентів у класи та аудиторії, а працюючих - на робочі місця, а також негайно звільнити всі незаконно захоплені «євромайданівцями» приміщення органів влади та громадських організацій.

Учасники круглого столу також висловилися за заборону пропаганду фашизму та націоналізму в засобах масової інформації. Крім цього, вони вимагають оголосити персонами нон грата громадян іноземних держав, зокрема США , Німеччини, Польщі та інших, що здійснюють втручання у внутрішні справи України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.