Новини

Соціум

пограбування

пограбування

vimeo.com

Школярки пограбували 20-річну дівчину у Львові

Понеділок, 13 січня 2014, 13:49

У 20-річної львів’янки під час вечірньої прогулянки із собакою на неї напали двоє невідомих дівчат і відібрали мобільний телефон і собаку.

Про це повідомило Львівське міське управління міліцію.

За скоєння цього злочину встановлено двох школярок 13-ти та 15-ти років, у яких вилучено мобільний телефон заявниці. Собаки, який належить потерпілій, у грабіжниць виявлено не було.

На цей час відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 КК України (грабіж). За скоєння цього виду злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від чотирьох до шести років.

«Зважаючи на юний вік зловмисниць, суд може застосувати міру покарання нижчу, ніж це передбачено санкцією відповідної статті Кримінального кодексу України», - розповів начальник кримінальної міліції у справах дітей міста Львова Павлов Лихач.

Разом із цим, на батьків дівчат будуть складені адміністративні протоколи за статтею 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Наголошуємо батькам бути уважними до потреб та проблем своїх дітей. Нестача батьківської уваги, розуміння та відсутність контролю нерідко призводить до того, що підлітки ступають на злочинну стежину.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.