Новини

Соціум

неповнолітні правопорушники

неповнолітні правопорушники

bukpravda.cv.ua

Львівська міліція затримала понад 20 неповнолітніх правопорушників під час зимових канікул

Вівторок, 14 січня 2014, 14:23

Під час двотижневих зимових канікул співробітники львівської кримінальної міліції у справах дітей виявили понад два десятки неповнолітніх порушників законодавства.

Про це повідомило Львівське міське управління міліції.

Третина із числа згадуваних у віці від 16 до 18 років палила тютюнові вироби. Дії п’ятьох підлітків кваліфіковано як хуліганство. Ще троє вживали алкогольні напитки у громадських місцях.

Що стосується правопорушень пов’язаних із дітьми, то співробітники підрозділу виявили понад тридцять випадків неналежного ставлення батьків до виховання власних дітей. Саме це і призвело до скоєння останніми правопорушень.

Відсутність контролю зі сторони батьків стало однією з причин трагічного випадку з неповнолітнім львів’янином. Напередодні святкування Нового року, 17-річний юнак залишився без всіх пальців лівої руки: хлопчина майстрував на балконі житлового будинку саморобну петарду.

Власне вилучення піротехнічних виробів врятувало життя та здоров’я не одній людині. За фактом порушення порядку їх виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання, правоохоронці скерували до суду матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності 17 громадян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.