Новини

Соціум

відкрий українське

відкрий українське

mdu.in.ua

Четвер, 25 грудня 2014, 14:11777

У рамках проекту «Відкрий українське» в Маріуполі відбулася виставка літератури

Вчора, 24 грудня, в читальному залі наукової бібліотеки Маріупольського державного університету відбулося відкриття виставки літератури, доставленої в Маріуполь у рамках проекту «Відкрий українське».

Про це Варіантам повідомили організатори акції.

Презентація книг пройшла в ході засідання літературної вітальні за участю начальника відділу у справах сім'ї та молоді Маріупольської міської ради Сергія Голубкова, доцента кафедри історичних дисциплін Вадима Коробки, доцента кафедри української філології Оксани Мороз, директора Наукової бібліотеки МДУ Алли Шакули, провідного бібліотекаря Центральної бібліотеки для дорослих ім. Короленка Людмили Скорцеско, завідуючої відділом комплектування Центральної бібліотеки для дітей ім. Горького Людмили Овсієнко, а також студентів МДУ, маріупольських поетів і любителів української книги.

Учасники обговорили розвиток сучасної української літератури та відзначили важливість культурно-освітнього обміну між жителями різних міст України.

У Маріуполь доставлено більше 1000 книг. В основному це художня, навчальна, історична, публіцистична та дитяча література. Частина книг залишиться в науковій бібліотеці МДУ, де з ними зможуть ознайомитися студенти, викладачі та співробітники університету. Решта книг студенти вузу передадуть до Централізованої системи бібліотек міста, а також дитячим бібліотекам та освітнім установам.

Координатор інтелектуально-просвітницького проекту «Відкрий українське» Роман Брезіцький зазначає: «Акція зі збору українських книг для жителів Донбасу «Відкрий українське» стартувала влітку поточного року з ініціативи молодіжних громадських організацій Львова та привернула увагу широкої громадськості. Просвітницький проект підтримують українські письменники Ігор Калинець, Роман Іваничук, Богдан Стельмах та інші. Наші волонтери вже передали літературу бібліотекам Краматорська, Слов'янська, Дружківки, а також Маріуполя. Найближчим часом книги буде передано в м. Добропілля»

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: