Новини

Політика

пасажирські перевезення у Львові

пасажирські перевезення у Львові

Львівським АТП окремо розраховуватимуть компенсацію за перевезення пільговиків

Середа, 16 грудня 2015, 18:16

Львівська облдержадміністрація запропонувала по-новому відшкодовувати перевізникам витрати за пільговиків.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відтак, з початку наступного року АТП Львівщини, які здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення, можуть інакше відшкодовувати витрати за проїзд пільговиків.

Як зазначила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, новий порядок розподілу, який розробили у Львівській ОДА, дозволить розрахувати розмір компенсацій для всіх перевізників.

"Ми пропонуємо нову схему розрахунку за надані пільги у пасажирському транспорті. Кошти на компенсацію перевезення таких категорій пасажирів розподілятимуться пропорційно до кількості пільговиків у розрізі міст та районів області. Для прикладу, якщо в області право на пільговий проїзд має понад 713 тис осіб, а у місті Львові їх орієнтовно 200 тисяч (близько 35% від загальної кількості), то міські перевізники зможуть розраховувати на компенсацію у розмірі не більше 35% державної субвенції. При цьому ми враховуватимемо кількість автобусів та виконаних рейсів на кожному маршруті, а також протяжність маршрутів", – наголосила Ірина Гримак.

За її словами, у 2016 році Львівщина очікує близько 100 млн грн державної субвенції на компенсацію витрат за пільговий проїзд, що на 14% більше ніж цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.