Новини

Політика

Стільське городище

Стільське городище

stezhkamu.com

На сесії депутати оберуть керівників адміністрацій двох заповідників Львівщини

П'ятниця, 12 лютого 2016, 14:36

Львівські депутати планують обрати керівників адміністрацій історико-культурних заповідників "Стільське городище" та "Давній Пліснеськ".

На наступній сесії Львівської облради, яка відбудеться 16 лютого, депутати планують внести зміни до рішення від 15 вересня 2015 року про створення історико-культурного заповідників "Давній Пліснеськ" та "Стільське городище".

Зокрема, пропонується оголосити комплекс пам’яток у межах території пам’ятки національного значення – Городище літописного міста Пліснеська у селі Підгірці Бродівського району, а також пам'ятники та території Городища IX-XI ст. у селі Стільське Миколаївського району, історико-культурними заповідниками місцевого значення та віднести їх до сфери управління управління майном спільної власності Львівської облради.

Окрім цього буде створено комунальні заклади "Адміністрація історико-культурного заповідника "Давній Пліснеськ" та "Адміністрація історико-культурного заповідника "Стільське городище", які розпоряджатимуться коштами, виділеними бюджетом області на забезпечення функціонування цих заповідників.

На сесії також розглядатиметься питання щодо призначення керівників адміністрації заповідників "Давній Пліснеськ" та "Стільське городище".

Контролюватиме виконання цього рішення голова постійної комісії з питань комунального майна та приватизації Львівської облради Ігор Комарницький.

Нагадаємо,у  2015 році було створено три заповідники у Дрогобицькому районі та смт. Дубляни.

Також зазначимо, що у Львівській обласній раді сформовано 12 постійних комісій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.