Новини

Новини

Янукович доручив Костюку допомогти Садовому облаштувати Польський дім у Львові

Янукович доручив Костюку допомогти Садовому облаштувати Польський дім у Львові

stadion.lviv.ua

Янукович доручив Костюку допомогти Садовому облаштувати Польський дім у Львові

П'ятниця, 13 квітня 2012, 07:29

Президент України Віктор Янукович доручив голові Львівської ОДА Михайлу Костюку вирішити питання з розміщенням Польського дому у Львові.

Відповідне доручення Янукович дав під час зустрічі з представниками творчої інтелігенції Львівщини вчора, 12 квітня, повідомила прес-служба президента.

Президент наголосив на важливості продовження українсько-польської співпраці, зокрема і в культурній сфері.

Нагадаємо, 12 квітня президент Янукович перебував у Львові з офіційним візитом, серед іншого він взяв участь у відкритті аеропорту Львів після реконструкції.

У травні 2011 року міський голова Львова Андрій Садовий заявив про те, що дав вказівку своїм підлеглим найти відповідний будинок для облаштування Польського культурного центру у Львові і що його реставрація та ремонт почнуться ще у цьому ж році.

Міська влада Львова загалом вирішує питання з розміщенням Польського дому понад чотири роки. Перед тим влада пропонувала Польським культурним організаціям земельну ділянку розміщення Польського дому у Львові (Львівського центру польської культури у Львові) на проспекті Чорновола, 67а. останні відмовилися.

Польський дім у Львові повинен повстати на виконання угод між Україною і Польщею і у відповідь на те, що польська влада у березні 2011 року передала у власність українській громаді міста народний дім у Перемишлі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.