Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ВО Батьківщина

ВО Батьківщина

Прес-реліз,   Середа, 20 липня 2016, 15:43

Львівська "Батьківщина" ініціювала зверення облради щодо підвищення тарифів

Депутати Львівської облради з ініціативи «батьківщинівців» звернулися до столичних чиновників не піднімати тарифи на комунальні послуги.

20 липня у Львівській обласній раді голови усіх депутатських фракцій публічно підписали звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України та голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості підняття тарифів на житлово-комунальні послуги длянаселення.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», у заяві йдеться про те, що підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги доведе простих мешканців до тотального зубожіння, адже очевидним є дисбаланс між доходами і життєво-необхідними витратами більшості українців. А питання підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення має відбуватися обґрунтовано та із залученням фахового експертно-аналітичного середовища, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

«Робити такі реформи можна у перехідний період, а не тоді, коли країна перебуває в стані війни. У нас не відбувається підвищення зарплат і пенсій, щоб люди мали змогу сплачувати комунальні послуги. Натомість все на що спроможна влада – давати субсидії. Це в майбутньому може привести до дефолту в країні»,– зазначив голова фракції ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді Юрій Гудима. За словами депутата, влада в умовах проведення децентралізації не має права не прислухатися до органів місцевого самоврядування.

Також депутати Львівської обласної ради мають намір на чергову сесію, яка відбудеться 13 вересня запросити голову НКРЕКП, аби він роз’яснив доцільність підвищення тарифів.

Нагадаємо, фракція ВО "Батьківщина" у Львівській обласній раді ініціює проведення позачергової сесії, на якій пропонують колегам-депутатам прийняти рішення зі встановлення мораторію на введення з 1 липня в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: