Новини

Політика

Володимир Омелян

Володимир Омелян

Омелян вважає, що компенсовувати пільгові перевезення слід адресно

Четвер, 1 вересня 2016, 18:00

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що питання пільгових перезень у громадському транспорті є у компетенції кількох міністерств.

Про це він повідомив сьогодні в коментарі журналістам після відкриття відділу державної реєстраційної служби та презентації проекту нового сортувального центру у Львівській дирекції УДППЗ "Укрпошта".

«Проблема є дійсно гострою, але це не проблема лише Львова. Це стосується всієї України. Уряд приділяє проблемі увагу. На моє особисте переконання, це мусить бути адресна допомога, коли ми чітко розуміємо, хто отримує компенсацію за пільгові перевезення у контексті тих людей, які користуються транспортом», – зазначив міністр.

Міністр додав, що останнє слово по реформуванню пільгових перевезень у громадському транспорті за Урядом. Питання є компетенцією кількох міністерств, робота по ньому вже ведеться.

Нагадаємо, львівські приватні перевізники почали страйк 30 серпня. Через це на міські маршрути вийшло лише 362 автобуси зі 640.

Згодом близько сотні водіїв маршруток, активістів та підприємців зібрались на пікет під міськрадою. Вони висунули ряд вимог міському голові Львова Андрію Садовому, адже мовчати про проблеми у транспортній системі більше не могли.

Серед цих вимог – обмеження пільгових перевезень та запровадження електронного квитка у громадському транспорті. Учора міська рада уповноважила ЛКП "Муніципальна дружина" провіряти наявність у пільговиків відповідних посвідчень.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.