Новини

Політика

Львівська ОДА

Львівська ОДА

У 2016 році відремонтувати 500 кілометрів доріг Львівщини

Понеділок, 26 грудня 2016, 17:34

Вартість усіх робіт склала 2,5 млрд грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначив сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка, звітуючи за виконану роботу у 2016 році, у ремонт доріг було вкладено 2,5 мільярди гривень, що дало можливість побудувати та капітально відремонтувати 500 кілометрів автомобільних трас.

"Якщо врахувати, що на території області всього є 8 тисяч кілометрів доріг, то ми сподіваємось, що при таких темпах у 2017-2018 роках ми зуміємо забезпечити добрий проїзду на Львівщині", – наголосив Олег Синютка.

За його словами, 900 млн грн вдалось отримати завдяки реалізації митного експерименту та подолання корупції на митниці, а наступного року обсяги фінансування повинні зрости щонайменше до 4 мільярдів гривень.

"Ми готуємось до такого обсягу робіт. І наше завдання вирішити ключову проблему, коли у 2016 році "Укрзалізниця" не здатна була доставити потрібну кількість сипучих матеріалів, так як у деякі дні на ремонт доріг ми використовували по 100 вагонів. Це буде перше питання підготовки, а друге – це збільшення кількості асфальтних заводів. І ми на сьогодні стимулюємо до цього різні компанії", – заявив Олег Синютка.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.