Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

прикордонна служба

прикордонна служба

Середа, 28 грудня 2016, 14:07476

Україна наклала мито на імпорт добрив з Росії

Україна вводить антидемпінгове мито на ввезення добрив з Росії.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Відтак, міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі України вирішила ввести антидемпінгове мито на імпорт російських добрив.

"Основні висновки Мінекономрозвитку про результати антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну деяких видів азотних добрив походженням з Російської Федерації свідчать про наявність факту демпінгу. Також висновки розслідування свідчать про те, що імпорт російських добрив в Україні за демпінговими цінами, що завдає шкоди вітчизняним виробникам хімічних добрив і несе загрозу продовольчої безпеки України", – зазначили у міністерстві.

Згідно з результатами розслідування, оскільки Росія є основним постачальником добрив в Україні (80-90% від загального обсягу), демпінгові ціни ставлять українських аграріїв у небезпечну залежність від їх постачання в майбутньому.

Наразі уряд готує закон про зниження мит на ввезення основних добрив, а також направить на розгляд у Верховну Раду законопроект про заходи щодо диверсифікації поставок добрив шляхом зниження ставок ввізного мита на найбільш затребувані види добрив (нітрат амонію, карбамід, КАС).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: