Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Золочів

Золочів

Вівторок, 31 січня 2017, 10:42380

У 2016 році на Золочівщині витратили 25 мільйонів на каналізацію

Голова Золочівської РДА прозвітував про виконану роботу у 2016 році.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА. 

Відтак, за рахунок коштів державного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2016 році було профінансовано на 25,6 млн грн, каналізування вулиць П. Мирного, О. Кобилянської, М. Залізняка в Золочеві, будівництво водопостачання та каналізування вулиць Замкової, Спортивної, Перемоги та М. Кривоноса у Золочеві та будівництво каналізаційної мережі у Глинянах. 

Як наголосив голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, будівництво, реконструкція та капітальні ремонти загалом на 61 млн грн охопили 131 об’єкт соціальної сфери, що що в 2 рази більше, ніж у 2015 році. 

За кошти державного фонду регіонального розвитку реалізовувалося два проекти: реконструкція дитячого відділення Золочівської центральної районної лікарні та реконструкція зовнішнього освітлення вулиць с. Червоне. Загальна вартість проектів – 2 млн 176 тис грн. 

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток профінансовано 83 заходи на 3 млн 143 тис грн. За рахунок коштів Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку реалізовано 24 проекти, загальною вартістю 2 млн 807,6 тис грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: