Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Економічний форум

Економічний форум

Вівторок, 14 лютого 2017, 17:32839

На Міжнародний економічний форум-2016 у Львові витратили півмільйона гривень

Більшість бюджетних коштів витратили на рекламну кампанію, оренду житла та закупівлю сувенірів і подарунків.

Про це йдеться у Програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2016-2020 роки, за яку сьогодні на сесії Львівської обласної ради проголосували 62 депутати.

Минулого року для проведення  у Львові було виділено з бюджету області 72,3 тис грн на придбання для його учасників ручок, екоторб, папок, блокнотів, записників, фурнітури для бейджів, виготовлення запрошень та бейджів.

Замовлення отримали такі фірми: ФОП Шегеда Д.С., ФОП Шегеда І.М., ФОП Ганиш Я.Я. та ТзОВ "Паперівка". 

Ще 419,4 тис грн витратили на створення веб-сайту форуму, його супровід, проведення онлайн-трансляції, розробку логотипу та рекламну кампанію. У цю суму також входили й послуги перекладу, перевезення учасників XVI Міжнародного економічного форуму, оренда обладнання.

Ці кошти отримали такі фірми: 

Як йдеться у документі: "При підготовці Міжнародного економічного форуму 8,5 тис грн було зекономлено за результатами проведення процедур державних закупівель при визначенні виконавця зі створення веб-сайту".

Варто додати, що це не остаточна вартість витрачених на проведення форуму коштів, а лише частина витрат, які зазначили в офіційних документах.

Зазначимо, у 2016 році фінансування Програми підвищення конкурентоспроможності, за кошти якої й був проведений Міжнародний економічний форум, становило 4000 тис грн. На 2017 рік депутати передбачили уже 2000 тис грн.

Програма фінансується із бюджету Львівщини.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: