Новини

Кримінал

Суд перегляне вирок чиновника-хабарника як занадто м’який

Суд перегляне вирок чиновника-хабарника як занадто м’який

ia-prometei.org.ua

Суд перегляне вирок чиновника-хабарника як занадто м’який

Четвер, 16 серпня 2012, 09:05

Прокуратури Львівської області домоглася скасування незаконного вироку чиновнику, якого спіймали на хабарі у 10 тис. дол. США.

 

За апеляцією державного обвинувача скасований вирок Галицького районного суду Львова у кримінальній справі стосовно заступника начальника Львівської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

«Будучи при виконанні обов’язків начальника вказаної служби, останній вимагав та одержав від директора приватного підприємства 10 тис. дол. США хабара за отримання дозволів на ввезення в Україну 400 тонн м’ясної продукції. Як з’ясувалося у ході досудового слідства, згадані дозволи чиновник попередньо погодив у контролюючих органах», – зазначено у повідомленні.

За злочин він був засуджений до 5 років позбавлення волі із позбавленням права обіймати певні посади строком тільки на 2 роки, з конфіскацією майна та позбавленням рангу державного службовця.

З огляду на м’якість покарання посадовця та порушення судом вимог кримінально-процесуального закону, прокуратура Львівської області оскаржила вирок.

На даний момент кримінальна справа скерована на новий судовий розгляд. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.