Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Суд

Суд

П'ятниця, 16 червня 2017, 19:20

Дейнека ігнорить судові засідання справи у якій позивається

У Пустомитівському районному суді десятий місяць триває розгляд спору між начальником Львівського ОУЛМГ Анатолієм Дейнекою і членом громадської ради при Львівській ОДА Віталієм Майбородою.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні у Пустомитівському районному суді відбулось засідання за позовом ДП "Славський лісгосп" до Віталія Майбороди, де третьою стороною, що заявила самостійні вимоги, є начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Представники відповідача, Віталія Майбороди (Анрій Петришин і Орест Кулинич), заявляли суду про необхідність надання свідчень Анатолія Дейнеки на засіданнях особисто, однак представники держслубовця (Назарій Гак і Наталія Романик) не підтримали це звернення, пояснивши, що прибуття сторони на засідання є його правом, а не обов'язком. Відтак суд відхилив клопотання про присутність Дейнеки на засіданнях.

Нагадаємо, Анатолій Дейнека і директор ДП "Славський лісгосп" Сергій Кокоць позиваються на Віталія Майбороду з приводу захисту честі, гідності та ділової репутації. Сума заявленої у позовній вимозі компенсації моральної шкоди – 100 тисяч гривень.

Позивачі стверджують, що у фільмі журналіста Дмитра Федоренка "Українські гниди" в карпатських лісах" Віталій Майборода критично висловився на адресу ДП "Славський лісгосп" та Анатолія Дейнеки, чим поширив недостовірну інформацію. Фільм оприлюднено у квітні минулого року. У серпні відкрито судове провадження.

Зокрема, Віталій Майборода заявив, що гроші, зароблені на продажі лісу, використовують неефективно, а будівництво лісових доріг можна вважати фактично відмиваням ("закопуванням") коштів.

У січні представник ДП "Славський лісгосп" та Анатолія Дейнеки відмовились від однієї з позовних вимог, а саме позову до автора фільму Дмитра Федоренка.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: