Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Інна Свистун

Інна Свистун

Четвер, 20 липня 2017, 13:05

Депутати Львівської міськради провалили голосування за визнання незадовільною роботу управління Свистун

Також не проголосували міські депутати і за незадовільну роботу мерії зі сміттям у Львові протягом 2016 року.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні депутати на сесії слухали звіт міського голови Львова Андрія Садового про роботу виконавчих органів міськради за 2016 рік.

В ході обговорення депутат від "Народного контролю" Валерій Веремчук запропонував визнати незадовільною роботу управілння комунальної власності Львівської міської ради у зв'язку із незаконною приватизацією 25 приміщень.

Водночас депутат запропонував також визнати незадовільною і роботу міськради з вивозом ТПВ у Львові протягом 2016 року. Втім жодну із пропозицій депутатський корпус не підтримав: "за" таке рішення проголосував лише 21 депутат.

З такими пропозиціями міський голова Львова Андрій Садовий не погодився.

"Я не взагалі згідний із запропонованими пропозиціями, бо не вважаю, що цю всю роботу можна визнавати незадовільною. Але на голосування поставлю", –заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, наприкінці червня на сесії Львівської міської ради мали розглядати питання про відсторонення Інни Свистун з посади начальниці управління комунальної власності. Втім, за словами Андрія Садового, депутати самі попросили це питання не розглядати.

У травні львівські активісти пікетували управління комунальної власності міськради та вимагали звільнити Інну Свистун за незадовільну роботу та незаконну приватизацію приміщень у місті.

Минулого року львів'яни навіть реєстрували електронну петицію щодо звільнення Інни Свистун із займаної посади.

Раніше прокурор Львівщини Юрій Квятківський зазначив, що посадовці міськради повинні нести відповідальність за те, що допустили незаконну приватизацію 25 комунальних об'єктів (на які накладено арешт).

Додамо, Інна Свистун очолює управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради зі серпня 2013 року. Також вона є депутатом обласної ради від об'єднання "Самопоміч".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.