Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

твіттер Віктора Павлика

Четвер, 20 липня 2017, 16:32453

Садовий домігся створення нового ЛКП на базі "Львівспецкомунтрансу"

Рішення про створення ЛКП "Еко місто" депутати приймали як доповнення до зовсім іншого питання.

Про це передає кореспондент Варіантів із сесії Львівської міської ради.

Сьогодні директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич під час розгляду зовсім іншого питання, яке стосується будівництва дороги до майбутнього сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2, запропонувала внести доповнення до цієї ухвали.

Відтак вона зачитала ухвалу про створення на базі ЛКП "Львівспецкомунтранс" нового комунального підприємства "Еко місто".

Зазначимо, питання про виділення з "Львівспецкомунтрансу" нового підприємства на сесії розглядали двічі, втім для його прийняття не вистачало депутатських голосів.

Як заявила Гелена Пайонкевич, голосування за ухвалу (про будівництво дороги до сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2, в яку внесли доповнення про створення нового ЛКП "Еко місто") стане першою сходинкою у вирішення сміттєвої кризи Львова. "За" проголосували 39 депутатів.

За її словами, саме новостворене ЛКП "Еко місто" буде отримувачем кредиту від ЄБРР, саме тому у статутному фонді установи має бути не менше 50 млн грн.

Нагадаємо, через те, що Львівська міська рада передала функції щодо вивозу сміття Львівській ОДА, мерія також повинна передати області повне керування "Львівспецкомунтрансом".

Однак нещодавно у ЛОДА заявили, що міська рада гальмує передачу "Львівспецкомунтрансу", адже хоче віддати під керівництво не ціле підприємство, а лише його філію. А з такою позицією міста ЛОДА не погоджується.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: