Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ангар

Середа, 2 серпня 2017, 14:45

Львівспецкомунтранс охоронятиме ангар у промзоні Львівхімсільмаш

Ангар

Комунальне підприємство шукає фірму, що надаватиме послуги охорони.

Інформацію про відкриті торги на послуги охорони оприлюднено на сайті публічних закупівель "Prozorro".

Комунальне підприємство завтра проведе аукціон для вибору надавача охоронних послуг (цілодобове патрулювання) об'єкта у Львові на вулиці Шевченка, 327г, площею 1588,9 м². Термін надання послуг – з 21 серпня цього року по 31 липня 2018 р. Умовами договору передбачено один пост охорони з охоронцем, відеоспостереженням. Максимальна вартість послуги – 290000 гривень.

У коментарі Варіантам юрист ЛКП "ТФ Львівспецкомунтранс" уточнила що підприємству потрібна охорона лише ангару, що є у промзоні "Львівхімсільмаш".

Нагадаємо, у грудні ЛКП "Львівспецкомунтранс" взяло в оренду брикетувальний прес та устаткування для обгортання брикетів на випадок надзвичайних ситуацій із вивезенням сміття зі Львова, однак ці дії вчинено без належної документації та погодження з екоінспекцією. Оренду надала компанія "Грінера Україна" за 10 грн в місяць. У січні мешканці мікрорайону встановили біля цеху блок-пост з метою запобігання монтажу і запуску сміттєпресувального обладнання. Нещодавно депутати міськради заявили, що сміттєпресувальну техніку, з цього ангару перенесуть на вул. Пластову.

Додамо, що торік "Львівспецкомунтранс" просив у депутатів надати йому земельну ділянку площею один гектар для сортування сміття у цій промисловій зоні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.