Новини

Політика

Приміщення на Короленка

Приміщення на Короленка

Гірняк обіцяє відкриття центру АТОВців на Короленка через рік

Середа, 27 вересня 2017, 13:28

Заступник голови Львівської обласної ради оголосив дату на яку заплановане відкриття комунального приміщення облради, що на вулиці Короленка, 1а (колишній Російський культурний центр) після ремонту.

Сьогодні під час зустрічі з громадськістю, на якій обговорили плани щодо приміщення облради, яке на вулиці Короленка, 1а, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк повідомив, що усі ремонтні роботи у ньому мусять зробити впродовж року.

Відкриття заплановано на 14 жовтня 2018 року. Що у ньому діятиме наразі невідомо.

"Я чув думки про музей, чув думки про будинок ветерана. Як на мене, комерційної привабливості це місце, ця територія не має взагалі. Але це місце має надзвичайно велике символічне значення", – наголосив Гірняк.

Зазначимо, що зараз ще не визначено форму власності усатнови яка функціонуватиме у приміщенні, щодо цього питання також тривають дискусії.

Також сьогодні співвласниця ТОВ "Партнерпроектбуд", що зголосилась виконати проект реставрації, Людмила Мануйлик, оприлюднила кошторис ремонтних робіт у приміщенні, що коштуватимуть близкь 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, на початку березня 2017 року Львівський апеляційний господарський суд ухвалив рішення, згідно з яким Російський культурний центр, що був у будівлі на Короленка, 1а, повинен звільнити приміщення.

Було вирішено, що у приміщенні повинні вести діяльніть організації, пов'язані із АТО.

Приміщення були вивільнені на початку травня. Детальніше інтер'єр культурного центру можна оглянути у фотопідбірці Варіантів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.