Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Парк "Знесіння"

Парк "Знесіння"

Вівторок, 3 жовтня 2017, 13:43

Синютка призначив Гречаника відповідальним за парк "Знесіння"

У облдержадміністрації створили робочу групу щодо діяльності парку "Знесіння".

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютка № 909/0/5-17 від 28 вересня 2017 року.

Олега Синютка, враховуючи звернення Громадської ради при Львівській ОДА, постановив створити робочу групу для напрацювання пропозицій щодо діяльності регіонального ландшафтного парку "Знесіння".

Головою групи Синютка призначив директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслана Гречаника.

У склад робочої групи також увійшли: начальник управління екології та ландшафтного планування департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Галушка, начальник Інспекції ДАБІ у Львові Володимир Цабак, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич, директор департаменту ДАБІ у Львівській області Роман Желих.

Нагадаємо, у лютому суд заборонив будівництво на вул. Довбуша, 15 у парку "Знесіння", право орендувати цю ділянку фірмі ТОВ "Архібуд" надала Львівська міська рада ще у 2008 році.

А у березні активісти заявили, що будівництво на вулиці Довбуша, 15 ведеться незаконно. Будроботи у парку почались у листопаді минулого року. Тоді ж стало відомо, що міська Інспекція ДАБК не видавала дозволів на початок будівельних робіт.

З 2010 року місто перебуває в судах з ТзОВ "Архібуд" щодо оренди цієї земельної ділянки, що раніше належала військовій частині.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: