Новини

Економіка

перинатальний центр у Львові

перинатальний центр у Львові

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 16:30601

Перинатальний центр зі старим медичним обладнанням обіцяють відкрити до кінця 2017 року

Наразі тут ще тривають оздоблювальні роботи та благоустрій території та стартував тендер на закупівлю сучасного медичного обладнання.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив т.в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської ОДА Олег Пелих, Львівський обласний клінічний перинатальний центр на вул. Дж. Вашингтона, 6 планують відкрити до кінця цього року.

За його словами, наразі тривають оздоблювальні роботи у будівлі, після них підрядна організація ТзОВ "Будівельна компанія "Прогрестехбуд" розпочне облаштування благоустрою території та зовнішніх мереж.

Станом на 13 жовтня загальні витрати на ремонт центру становлять 82,1 млн грн а уряд, як додав Олег Пелих, цьогоріч перерахуав 45 млн грн з держбюджету.

"Крім того обласна рада виділили 25 мільйонів з бюджету розвитку області. Таким чином ми маємо фінансування в розмірі 70 млн грн і це достатньо того, щоб завершити будівельний процес перинатального центру, тобто пологового будинку з його допоміжними приміщеннями. Щодо медичного обладнання, то на сьогодні є частина обладнання, яке функціонувало на базі перинатального центру і було законсервовано та проведено інвентиритизацію, більша частина його буде використана в подальшому в процесі роботи", – наголосив Олег Пелих.

Також Львівська ОДА оголосила тендер на закупівлю медичного обладнання для центру і веде переговори з урядом щодо виділення ще 50 млн грн для забезпечення закупівлі сучасного медичного обладнання.

Нагадаємо, Львівський перинатальний центр закрили у 2013 році. В кінці 2016 року, на його реконструкцію у 2017 році було передбачено 107 мільйонів гривень держкоштів, однак їх виявилося замало, щоб завершити усі роботи наприкінці 2017 року.

Саме тому Львівська обласна рада ще у березні повідомляла, що планує виділити на реконструкцію перинатального центру додаткові 35 млн грн з продажу комунальних приміщень.

Також обласні депутати просили у міської ради 20 мільйонів гривень співфінансування, проте у вересні Олександр Ганущин заявив, що жодної відповіді від мерії не надходило.

Натомість міськрада запевнила, що ще у червні виділила майже 7,5 млн грн для забезпечення безперебійного теплопостачання перинатального центру.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.