Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Іван Остапович

Фб Івана Остаповича

Середа, 8 листопада 2017, 16:35

Посіпаки Садового обрали директором органного залу цькувальника Калинця

Іван Остапович

Івана Остаповича обрали новим директором Львівського будинку органної і камерної музики.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Новим директором установи став диригент та засновник камерного оркестру Collegium Musicum Іван Остапович. На засіданні з обрання нового директора Львівського будинку органної і камерної музики були присутніми лише шестеро з дев'яти членів конкурсної комісії.

Конкурсна комісія одноголосно проголосувала за кандидатуру Івана Остаповича, оскільки він був єдиним, хто подав документи на повторно оголошений конкурс. Попередній конкурс, після якого на посаді залишили  колишнього директора Львівського будинку органної і камерної музики Юліана Винницького, визнали недійсним, а суд відкрив провадження щодо легітимності цього конкурсу.

Зазначимо, що поміж шести членів та членкинь конкурсної комісії, які сьогодні обрали Івана Остаповича, є особи, які перебувають у колі впливу міського голови Львова Андрія Садового, а саме:

Марта Більська – голова конкурсної комісії, головна редакторка журналу Lviv.ua та колишня програмна директорка "Радіо 24", що входить до складу медіахолдингу ТРК "Люкс", який належить дружині Андрія Садового, Катерині Кіт-Садовій.

Світлана Ільницька – адвокатеса, членкиня Асоціації правників України, помічниця-консультант народної депутатки України від Самопомочі Ірини Подоляк.

Максим Коляда – асистент кафедри психології УКУ, депутат Львівської міської ради від Самопомочі.

Всеволод Поліщук – активіст ГО "Креативне місто", співзасновниками якого були: колишній позаштатний радник міського голови Львова з питань інновацій та інвестицій Ілля Кенігштейн, львівський ресторатор Марк Зархін та екс-директор ЛКП "Лев" Олег Мацех. Зархін та Мацех є співвласниками ТзОВ "Лем Стейшн", яке було єдиним учасником конкурсу на створення інноваційно-креативного простору в трамвайному депо на вулиці Сахарова у Львові. 19 липня 2017 року у Львівській міській раді відбулось підписання трьохстороннього меморандуму з розробки стратегії прориву столиці Галичини до 2027 року між ГО "Креативне місто", ТОВ"Прорив" та Інститутом міста.

Також у складі шістки конкурсної комісії, яка голосувала за Івана Остаповича, були:

Олена Шептицька – керівниця Львівської громадської організації "Міжнародна мультикультурна платформа "Дивина", яка співпрацює з камерним оркестром Collegium Musicum.

Остап Лозинський – голова Львівської міської громадської організації "Асоціація музеїв та галерей", завідувач сектору виставкової та експозиційної роботи Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові. 

Нагадаємо, що після попереднього конкурсу Іван Остапович зі своїм помічником Тарасом Демком організували у львівському сегменті Фейсбуку цькування члена конкурсної комісії, поета та громадського діяча Ігора Калинця за те, що він голосував за Юліана Винницького.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.