Новини

Соціум

абітурієнт

абітурієнт

Вівторок, 6 лютого 2018, 12:07753

Львівським абітурієнтам: стартувала реєстрація на ЗНО-2018

Зареєструватися на участь у ЗНО можна до 19 березня.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 6 лютого, стартувала реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватись абітурієнти мають час до 19 березня.

Охочим взяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу "Зареєструватися" на сайті УЦОЯО сформувати і роздрукувати реєстраційну картку, зібрати комплект реєстраційних документів та подати їх до установи освіти (для учнів) або надіслати рекомендованим листом до регіонального центру УЦОЯО (для інших охочих).

Після успішної реєстрації учасник отримає сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення.

"Для кожного зареєстрованого учасника на веб-сайті УЦОЯО буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На сторінці буде розміщена інформація про вибрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування. Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток "Моє ЗНО", який надає можливість учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на свій мобільний пристрій", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, цьогоріч кожен абітурієнт матиме змогу скласти ЗНО не більше, ніж із 4 предметів. Обов'язковими до складання є тестування з української мови та літератури, а також із математики й історії України (за вибором).

Також цьогоріч ЗНО з іноземних мов абітурієнти здаватимуть по-новому: до тестування тепер додали блок завдань із аудіювання.

Загалом у 2018 році в переліку предметів, з яких можна здавати ЗНО, є 11 предметів.

Все, що потрібно знати абітурієнтам про ЗНО-2018, можна переглянути тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.