Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівспецкомунтранс

Львівспецкомунтранс

Середа, 14 лютого 2018, 16:00

Львівспецкомунтранс продовжуватиме вивозити сміття зі Львова

Йдеться про Залізничний, Личаківський, Сихівський та Франківський райони Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні завершився конкурс на надання послуг з вивезення твердих і великогабаритних побутових відходів з територій житлового фонду комунальної власності Львова, який організував департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Конкурс відбувся у десяти комунальних підприємствах Залізничного, Личаківського, Сихівського та Франківського районів. За його підсумками, конкурсна комісія визначила переможцем Львівське комунальне підприємство "Транспортна фірма "Львівспецкомунтранс".

Наразі департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації має підписати угоди між департаментом, переможцем конкурсу та комунальними підприємствами Львова.

Нагадаємо, у вересні 2017 року львівські депутати передали ЛКП "Львівспецкомунтранс" облдержадміністрації до 2019 року. 

У грудні Держаудитслужба виявила  зловживання цього підприємства у вивезенні сміття зі Львова на 51,5 млн грнйдеться про факти фінансових порушень та нецільове використання коштів підприємством на вивіз сміття зі Львова з 1 січня 2014 до 31 травня 2017 року.

Справа розглядалася у суді, однак директора "Львівспецкомунтрансу" Тараса Стефанишина не притягнули до відповідальності за розтрату коштів через закінчення строків накладення адміністративного стягнення.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.