Новини

Політика

Знесіння

Знесіння

Понеділок, 19 лютого 2018, 14:001255

Садовий шукає директора парку Знесіння

Міськрада Львова оголосила конкурс на посаду директора парку "Знесіння".

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Департамент містобудування Львівської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора регіонального ландшафтного парку "Знесіння".

Основними вимогами до кандидата є: вища освіта природоохоронного спрямування за рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 3 років; знання нормативно-правових актів, що регулюють природоохоронну діяльність; розроблена програма розвитку парку.

Зазначимо, у 2015 році директором парку був Роман Назаровець, який до цього працював на посаді директора Музею народної архітектури та побуту у Львові. Наразі в.о. директора парку "Знесіння" є Уляна Тарас.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року в облдержадміністрації створили робочу групу щодо діяльності парку "Знесіння". Адже, у березні минулого року активісти заявили, що будівництво на вулиці Довбуша, 15 ведеться незаконно. Будроботи у парку почались у листопаді 2016 року. Тоді ж стало відомо, що міська Інспекція ДАБК не видавала дозволів на початок будівельних робіт.

З 2010 року місто перебуває в судах з ТзОВ "Архібуд" щодо оренди цієї земельної ділянки, що раніше належала військовій частині.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->