Новини

Політика

перинатальний центр у Львові

перинатальний центр у Львові

Вівторок, 20 березня 2018, 15:501004

Облрада Львівщини виділила 39 мільйонів на перинатальний центр у Львові

За ці кошти планують закупити нове обладнання, придбати "швидкі" і забезпечити стабільну роботу центру одразу після відкриття.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати внесли зміни до бюджету Львівської області на 2018 рік, передбачивши майже 39 млн грн для Львівського обласному клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона.

Зокрема, йдеться про придбання нового обладнання за 27 600 тис грн, 11 382 тис грн передбачені для забезпечення коштами функціонування перинатального центру після введення його в експлуатацію.

Також облрада спрямувала 11 500 тис грн на придбання 5 автомобілів швидкої медичної допомоги і 13,4 млн грн – для введення в експлуатацію єдиної диспетчерської для "швидкої".

Нагадаємо, Львівський обласний перинатальний центр закрили у 2013 році. Наприкінці січня цього року Львівська обласна рада виділила на реконструкцію перинатального центру 25 млн грн. Першу чергу львівського перинатального центру планують відкрити наприкінці березня, а загалом цьогоріч медики сподіваються прийняти тут близько 3000 пологів.

Додамо, задля того, аби завершити всі ремонтні роботи в обласному перинатальному центрі, тут планують офіційно запровадити платні пологи у конкретного лікаря за домовленістю.

У березні комісія облради передбачила 27 млн грн для завершення будівництва перинатального центру у Львові.

Також нещодавно Держаудитслужба Львівщини виявила порушення при будівництві перинатального центру на 3,2 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: