Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

огороджений Монумент Слави

огороджений Монумент Слави

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 27 квітня 2018, 11:25840

Міськрада Львова розпочала огородження Монументу Слави

Сьогодні комунальники огородили частину елементів Монументу Слави, а саме найвищу стелу, та частину пам’ятника, яку було пошкоджено.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Монумент Слави вирішили огородити в межах проведення першочергових протиаварійних заходів.

"На виконання рішення виконавчого комітету Галицька районна адміністрація стала замовником робіт по монтажу огородження гостро-аварійних елементів Монументу Слави. А саме обгороджено найвищу стелу, яка на сьогодні становить найбільшу загрозу, та частину пам’ятника, яку було пошкоджено", – заявив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що на минулій сесії міськради львівські депутати виділили 400 000 гривень на огородження Монументу Слави. Ще раніше міськрада дозволила демонтувати стелу із Монументу Слави та передати її до музею "Територія терору".

Також слід додати, що у Львові неодноразово піднімали питання щодо демонтажу Монументу Слави ще з 2014 року. У лютому цього року пам'ятник розмалювали і демонтували деякі елементи.

Ще у травні минулого року міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про створення робочої групи, що має зайнятися демонтажем Монументу Слави у Львові. Торік у липні ця робоча група вирішала, що з Монументу Слави потрібно демонтувати аварійні частини. Проти цього рішення виступали члени інших ветеранських організацій.

Чиновники зверталися з приводу демонтажу пам'ятника до Інституту національної пам’яті, який вказав, що Монумент Слави у Львові не підлягає обов'язковому демонтажу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: