Новини

Суди

Вищий спеціалізований суд України скасував виправдувальний вирок вбивці

Вищий спеціалізований суд України скасував виправдувальний вирок вбивці

pravo-znaty.org.ua

Вищий спеціалізований суд України скасував виправдувальний вирок вбивці

Четвер, 27 вересня 2012, 16:32

Вищий спеціалізований суд України скасував виправдувальний вирок, який виніс апеляційний суд Львівської області особі, що вчинила напад на водія авто та пасажира, у результаті чого пасажир загнув.

 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

«В грудні 2004 року в Дрогобичі обвинувачений, знаходячись на задньому сидінні автомобіля під керуванням потерпілого Ф. з метою заволодіти його майном накинув зашморг на шию останнього і почав душити. Однак, свій злочинний умисел до кінця не довів, оскільки водій не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини дороги, де зіткнувся з електричною бетонною опорою. При цьому сам потерпілий одержав тілесні ушкодження середньої тяжкості. Водночас, в даному автомобілі знаходився ще один пасажир, який внаслідок отриманих травм помер на місці», – зазначено у повідомленні.

Колегія суддів Судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Львівської області від 16 травня 2012 року згадану особу, звинувачену в замаху на умисне вбивство з корисливих мотивів,   розбійному нападі та порушенні чинних на транспорті правил, виправдала за відсутності події злочину та звільнила з-під варти.

Прокуратура Львівської області оскаржила незаконний виправдувальний вирок і її подання було задоволене ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Кримінальна справа направлена на новий судовий розгляд до апеляційного суду Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.