Новини

Соціум

авто на бляхах

авто на бляхах

fakty.ictv.ua

Митники виявили чотири авто на іноземній реєстрації з підробними документами

Середа, 4 липня 2018, 13:35

Автомобілі по підробленим документам ввозились громадянами України з Польщі через пункт пропуску «Краковець-Корчова».

Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області. 

Під час митних формальностей громадяни подали свідоцтва про реєстрацію автомобілів на території Республіки Польщі, згідно з якими їх власниками є громадяни Польщі. Окрім того, також мали доручення на тимчасове користування, засвідчені нотаріусом м.Мєлєц.

Однак у митників виникла підозра щодо підробки цих доручень, тож було прийнято рішення перевірити автентичність документів, поданих громадянами.

На письмовий запит Львівської митниці ДФС до польської сторони отримано відповідь, згідно з якою цих доручень нотаріальна канцелярія не видавала, підписи нотаріуса відсутні, а відбитки печаток є підробленими. Від надання пояснень по даному факту громадяни відмовились.

Громадяни України вчинили дії, спрямовані на переміщення транспортних засобів через митний кордон з поданням митному органу як підстави для переміщення підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України. За цими фактамизапроваджено справи про порушення митних правил, які скерують до суду для визначення покарання.

Загалом з початку року львівські митники за такою схемою виявлено 20 спроб переміщення транспортних засобів.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.