Новини

Новини

Громадянська позиція поглинула Українську партію

Громадянська позиція поглинула Українську партію

vikna.if.ua

Громадянська позиція поглинула Українську партію

Понеділок, 2 квітня 2012, 10:19

Делегати об'єднавчого з'їзду партій Громадянської позиції одноголосно прийняли резолюцію про об'єднання з Українською партією, – повідомила прес-служба «Громадянської позиції».

Лідер «Української партії» Ігор Насалик був обраний заступником голови партії «Громадянська позиція».

У резолюції з'їзду йдеться про те, що об'єднана партія «Громадянська позиція» - в опозиції до нинішньої влади та її політики, вестиме активну опозиційну діяльність і координуватиме свої дії з іншими опозиційними партіями.

Лідери партій, що об'єдналися, публічно заявляють, що вони не погодяться на будь-які кадрові пропозиції, якщо такі надійдуть від влади, щодо їхнього призначення на керівні посади в Уряд чи інші виконавчі структури. Ця позиція лідерів є вимогою до всіх членів партії.

Кожен кандидат від партії «Громадянська позиція» письмово зобов'яжеться, що ставши депутатом: за жодних умов не залишить партійну фракцію; не погодиться на жодну кадрову пропозицію від влади всупереч рішенню партії; голосуватиме консолідовано відповідно до рішень партії і фракції.

Резолюція одноголосно затверджена об'єднавчим З'їздом політичної партії «Громадянська позиція» 31 березня.

Як повідомляли "Варіанти", раніше Українська партія прийняла рішення про саморозпузк і влиття в склад Громадянської позиції. 

Головою Львівської обласної організації Громадянська позиція є екс-депутат Львівської міської ради Теодор Дяків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.