Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Нелегальна АЗС у Львові

Нелегальна АЗС у Львові

Прес-служба ГУ ДФС у Львівській області

П'ятниця, 10 серпня 2018, 13:50

Садовий пішов слідами Синютки у пошуках незаконних АЗС

Міський голова Львова вимагає у Державної фіскальної служби активніше боротись із несанкціонованою торігвлею паливно-мастильними матеріалами.

Відповідну заяву він зробив сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради,– повідомляє кореспондент Варіантів.

Андрій Садовий заявив, що його бентежить робота несанкціонованих АЗС у місті:

"Я би хотів, аби сьогодні від виконавчого комітету підготували звернення до тих структур, яких це може стосуватися, в першу чергу податкової! Тому що коли в нас у місті місяцями є заправки незаконні, без жодного дозвільного документа, без жодних чеків, де за кеш продають паливо, а податкова цього не бачить, як таке може бути!?
Публічно ми сьогодні звертаємось до наших фіскалів аби з понеділка була реакція! І на наступний виконком давайте запросимо керівництво податкової аби вони прийшли сюди і пояснили чому вони місяцями не бачать незаконні заправки, які за кеш продають пальне! Ми їм пишемо листи, а вони їх не бачать! Хай вони публічно для громади дадуть пояснення! І подумайте кого ще нам запросити щоби ми могли комплексно це питання розглянути."

Також Андрій Садовий попросив директора Департаменту житлово-комунального господарства Сергія Бабака підготувати відповідні рішення від імені виконавчого комітету.

Нагадаємо, цього року ДФС Львівщини проводила операцію "Акциз-2018", під час якої виявляла нелегальні АЗС. У червні стало відомо про 20 нелегальних АЗС у Львові. Тоді ж Львівська міська рада зверталася у правоохоронні органи, ДСНС і перевіряла цільове використання земельних ділянок, де розміщені такі заправні пункти, щодо фактів нелегальної торгівлі паливно-мастильними матеріалами та зрідженим природним газом.

Також голова облдерджадміністрації Олег Синютка наприкінці липня доручив  ДФС та іншим контролюючим органам перевірити до 20 серпня наявність сумнівних автозаправних станцій у області.

У липні-серпні кілька таких АЗС у Львові закрили.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.