Новини

Соціум

Доступні ліки

Доступні ліки

Вівторок, 14 серпня 2018, 14:50645

Львівщина залишається лідером з реалізації програми "Доступні ліки"

Програма "Доступні ліки" працює в 733 аптеках області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявив сьогодні заступник міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, Львівщина посідає перше місце за реалізацією програми "Доступні ліки".

"Беручи до уваги усі статистичні показники, перше місце у рейтингу посідає Львівська область, друге – Житомирська, третє – Полтавщина", – наголосив Роман Ілик.

За його словами рейтинг формується на підставі аналізу різних показників, як от кількість аптек, що беруть участь у програмі, кількість хворих у розрахунку на одну аптеку, кількість використаних коштів, середня вартість рецепту тощо.

З початку року до участі у проекті "Доступні ліки" залучили 733 аптеки області.

Нагадаємо, нещодавно у програмі "Доступні ліки" збільшили на 59 одиниць препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для того, аби взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою "Доступні ліки".

Цьогоріч на програму "Доступні ліки" для Львівщини передбачили 65,3 млн грн. Станом на квітень цього року Львівщина також була одним із лідерів реалізації програми "Доступні ліки" серед областей України.

Сама програма "Доступні ліки" діє в Україні з квітня 2017 року. Перелік препаратів у програмі востаннє оновляли у серпні, а потім у листопаді 2017 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.