Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Північна

вул. Північна

city-adm.lviv.ua

Вівторок, 4 вересня 2018, 10:16

На місці перевантажувальної станції у Львові створять індустріальний парк

Наразі на вул. Північній встановили шлагбаум, щоб запобігти завезенню нового сміття.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 1 вересня у Львові на вул. Північній, 1, де знаходився пункт для перевантаження сміття, встановлені огорожа та шлагбаум, щоб припинити завіз сміття на цю територію.

Як заявив міський голова Львова Андрій Садовий, місто планує звести на цій ділянці індустріальний парк.

"Перевізник "АВЕ" має використовувати іншу перевантажувальну станцію. Там ми плануємо робити індустріальний парк, створювати площадки, нові виробництва", – наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, наприкінці серпня пункт перевантаження відходів ТОВ "АВЕ Львів" на вулиці Північній у Львові повністю очистили від сміття. Раніше виконавчий комітет Львівсьої міськради вирішив, що до 31 серпня діяльність із перевантаження сміття на вул. Північній мусить бути припинена. 

Через це звалище сміття був ризик для нормальних зльоту і посадки літаків. Зокрема, 24 липня з технічних причин скасували авірейси до Єгипту: в Хургаду, Шарм-ель-Шейх.

Зазначимо, ще у серпні 2017 року перевізник "АВЕ-Львів" визнав свою неспроможність у повноцінному вивозі сміття зі Львова. Відтак Львівська ОДА запропонувала компанії відмовитися від обслуговування частини сміттєвих майданчиків та передати їх іншим перевізникам.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.