Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Городок

Городок

YouTube

Середа, 26 вересня 2018, 11:17

Індустріальний парк у Городку включили до держреєстру

Мінрегіонбуд офіційно зареєстрував городоцький індустріальний парк "Захід Ресурс".

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі включило до Реєстру промислових парків індустріальний парк "Захід Ресурс", що знаходиться у Городку.

ІП "Захід Ресурс" розміщуватиметься на земельній ділянці 20,7662 га, ініціатором його створення є ТОВ "Євро-Інвест-Холдинг", а термін функціонування парку – 30 років.

На території індустріального парку планують створити до 1625 нових робочих місць, тут працюватимуть підприємства з виробництва харчових продуктів та безалкогольних напоїв; переробки продукції рослинництва і тваринництва; текстильного виробництва; виробництва одягу, шкіри, виробів із тканини; оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини; машинобудування, приладобудування; логістичні послуги.

Зазначимо, створення і функціонування індустріального парку включає виділення коштів з держфонду регіонального розвитку за умови співфінансування з місцевих бюджетів в розмірі 10% їх кошторисної вартості, а також звільнення від сплати імпортного мита при ввезенні обладнання та комплектуючих, які не виробляються в Україні.

Нагадаємо, у 2017 році Мінрегіонбуд офіційно зареєстрував індустріальні парки у Старому Яричеві та у Новому Роздолі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.