Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

водопостачання

водопостачання

Вівторок, 16 жовтня 2018, 10:00

У 2019 році тарифи на воду у Львові можуть зрости на 40%

"Львівводоканал" провів засідання щодо коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання на 2019 рік.

Про це повідомила прес-служба ЛМКП "Львівводоканал".

У "Львівводоканалі" відбулося обговорення необхідності коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання на 2019 рік на виконання вимог Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відповідно до нових розрахунків, тарифи у 2019 році для різних категорій споживачів зростуть від 35,7% до 46,3%. Зокрема:

- для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері водопостачання та водовідведення, водоспоживання зросте на 46,3% і становитиме: централізоване водопостачання – 10,73 грн;  централізоване водовідведення – 8,16 грн.

- для споживачів, які є ліцензіатами з централізованого водопостачання та водовідведення (оптових споживачів) водоспоживання зросте на 35,7% і становитиме: централізоване водопостачання – 4,64 грн; централізоване водовідведення – 2,05 грн.

- для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого постачання холодної води та водовідведення, водоспоживання зросте на 45,3% і становитиме: централізоване водопостачання – 11,74 грн; централізоване водовідведення – 8,66 грн.

Як наголосили у "Львівводоканалі", на зміну тарифів вплинули зростання цін на електроенергію у зв’язку, витрати на реагенти та на експлуатацію насосних агрегатів для підкачування води в мережі холодної води, оплата праці тощо.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.