Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

маршрутки

маршрутки

Середа, 17 жовтня 2018, 13:35

Міськрада Львова укладатиме тимчасові договори з перевізниками

Львівська міськрада не може провести конкурс з визначення перевізників на міських маршрутах у Львові через відсутність інформації від Укртрансбезпеки.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив в.о. начальника управління транспорту міськради Олег Партика, Львівська міськрада ще не не отримала відповідь від київської Укртрансбезпеки, а тому не може завершити конкурс з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах.

"Після відкриття конвертів з пропозиціями, ми скерували запити у відповідні інстанції. Досі ми не отримали відповіді з київської Укртрансбезпеки, яка має надати інформацію щодо ліцензіатів, матеріальних баз тощо. Ми будемо укладати з перевізниками тимчасові договори, оскільки ще нема відповіді від інспекції з Києва", – зазначив Олег Партика.

Нагадаємо, у вересні на конкурс із визначення автомобільного перевізника на міських маршрутах Львова надійшло 7 пропозицій: 5 від перевізників зі Львова (ТзОВ "Міра і К", АТП № 1, ТзОВ "Фіакр Львів", ТзОВ "Успіх БМ", АТП 14 630) та по 1 – з Рівного і Дніпра. Однак розгляд цих пропозицій конкурсна комісія перенеслана листопад.

Ще у червні міськрада внесла зміни до договору, який вона укладатиме з перевізниками, після проведення конкурсу. Сам конкурс був заморожений ще з лютого 2017 року через заборону Дніпровського суду. Наразі з приватними перевізниками Львівська міська рада заключає лише тимчасові договори.

Додамо, сьогодні на дорогах Львова працює комунальний перевізник АТП-1 та ще чотири приватні компанії: АТП-14630, ТзОВ "Фіакр-Львів", ТзОВ "Міра і К", ТзОВ "Успіх БМ", з якими зараз місто підписало тимчасові угоди.

Також вартість проїзду у місті може зрости  після проведення цього конкурсу. Крім того, львівські перевізники вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.