Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

децентралізація

Четвер, 8 листопада 2018, 16:40

У грудні в 5 ОТГ Львівщини стартують перші вибори

децентралізація

Уряд визнав спроможними 8 об'єднаних громад з Львівщини та призначив перші вибори у 5 із них.

Про це повідомляє Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Вчора уряд визнав спроможними 52 об’єднаних територіальних громад, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і сільських, селищних, міських голів відбулися у 2017-2018 роках, а також ще 123 ОТГ, перші вибори в яких відбудуться 23 грудня 2018 року. 

Серед цих громад є 8 громад Львівщини: Меденицька, Розвадівська, Волицька, Бібрська, Зимноводівська, Лопатинська, Радехівська та Великомостівська. Із них у Бібрській, Зимноводівській, Лопатинській, Меденицькій та Радехівській 23 грудня цього року стартують перші вибори.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Львівщині об'єдналися 40 ОТГ. Останні вибори громад на Львівщині відбулися 25 грудня 2017 року у Кам'янка-Бузькій міській ОТГ та у Мурованській ОТГ. 

Не утворили жодної ОТГ у Буському, Золочівському, Турківському та Яворівському районах області. Натомість цьогоріч будуть утворені громади у Радехівському і Дрогобицькому районах.

Додамо, раніше ОТГ у трьох районах області визнали невідповідними Конституції та законам України.

Минулоріч Варіанти дослідили, як живе одна із найбільш інвестиційно привабливих ОТГ Львівщини через сім місяців після виборів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.